develop own website

POMOC DROGOWA
24H WARSZAWA

Mobirise

O nas


Firma Hola Hola powstała z połączenia pasji do pomocy ludziom i zamiłowania do motoryzacji. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej. Pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, aby jak najszybciej dotrzeć do miejsca wypadku lub awarii. Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, który jest niezbędny do holowania czy naprawy samochodu na drodze. Posiadając profesjonalny sprzęt jesteśmy w stanie zdiagnozować przyczynę problemu oraz usunąć ją na miejscu, bez konieczności holowania auta do warsztatu.

laweta-warszawa-24h-holowanie-pomoc-drogowa

Co robimy?

Oferujemy pomoc drogową, holowanie oraz drobne naprawy na miejscu na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się również profesjonalnym transportem pojazdów i niewielkich maszyn budowlanych/rolniczych na terenie całej Polski i Europy. Do każdego kilenta pochodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam na tym, aby każda osoba korzystająca z naszych usług była zadowolona. Dzięki dużej ilości wykwalifikowanych kierowców we wskazanym przez klienta miejscu pojawiamy się nawet w 15min. 

W jakich godzinach pracujemy?

Pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy zadwoń na nasz całodobowy numer kontaktowy 503-777-989. Telefonicznie ustalimy szczegóły i pojawimy się na miejscu o ustalonym czasie.

Jaki jest teren działania naszej firmy?

Teren działania w Warszawie: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Teren działania w okolicach Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Radzymin, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ostrów, Łomianki, Legionowo, Serock, Zegrze, Wyszków, Józefów, Otwock. 

Transportujemy również pojazdy na terenie całej Polski i Europy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Całodobowy numer
alarmowy 503-777-989
                        

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń na nasz całodobowy numer alarmowy.

Wypełnij formularz

Hola Hola
Pomoc drogowa 24h. Laweta Warszawa. Holowanie i transport.
Telefon: 503-777-989 Mail: grzesiektarnowski@gmail.com